Investiční den s Patrií

Přednášející

Aleš Prandstetter
Aleš Prandstetter - hlavní investiční stratég ČSOB Asset management
Aleš Prandstetter vystudoval fakultu Financí a účetnictví, obor finance, na Vysoké škole ekonomické a MBA na Prague International Business School. V letech 1993 až 2008 pracoval na seniorních pozicích v oblasti finančních analýz ve finančních skupinách IPB, ČSOB, PPF a Sitronics TS. V roce 2008 nastoupil do ČSOB Asset Management jako hlavní analytik a vedl tým analytické podpory pro fondy KBC a ČSOB zaměřené na střední a východní Evropu se specializací na Turecko. Od srpna 2011 zastává pozici investičního stratéga ČSOB AM.

Téma: Investiční výhled a doporučená alokace aktiv pro H2/2016
Branislav Soták
Branislav Soták - analytik Patria Finance
Vystudoval Institut ekonomických studií na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. V roce 2009 nastoupil do skupiny Patria na pozici akciového analytika. Zaměřuje se na zahraniční akciové trhy, primárně USA a Západní Evropu. Mimo to se zajímá o pravděpodobnost, algo trading a portfolio management.

Téma: Doporučované tituly v západní Evropě a v USA + Hyde Park s analytiky
Tomáš Sýkora
Tomáš Sýkora - hlavní analytik Patria Finance
Do skupiny Patria nastoupil v roce 2010 jako akciový analytik a v roce 2012 byl jmenován hlavním analytikem ve společnosti Patria Finance. Zaměřuje se na v Praze obchodované energetické a průmyslové podniky a jejich evropskou konkurenci. Před příchodem do Patrie 5 let pracoval pro pojišťovny Generali a ING, kde se zabýval správou aktiv a portfolií i řízením finančních rizik. Vystudoval VŠE v Praze se zaměřením na Ekonometrii a operační výzkum.

Téma: Dividendové tituly v regionu CEE
Tomáš Vlk
Tomáš Vlk - analytik Patria Finance
Tomáš Vlk působí ve skupině Patria od roku 2004. Pracuje v oddělení Research jako analytik se zaměřením na hlavní světové ekonomiky a jejich vliv na finanční trhy. Předtím byla jeho hlavním zaměřením česká ekonomika. Na počátku svého působení v Patrii byl zodpovědný za zpravodajství na Patria.cz. Tomáš Vlk vystudoval obor ekonomie na Fakultě sociálních věd Karlovy university se specializací na finanční trhy a bankovnictví.

Téma: Rizika současného tržního prostředí? + Hyde Park s analytiky
Jan Bureš
Jan Bureš – hlavní ekonom Era
Jan Bureš je hlavním ekonomem Ery a ekonomem ČSOB. Pracoval jako analytik na ČSÚ a vedl ekonomický výzkum v Institutu pro evropskou politiku Europeum. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze.

Téma: Hyde Park s analytiky
Jan Čermák
Jan Čermák – makroekonomický analytik ČSOB
Jan Čermák pracuje jako analytik finančních trhů v rámci Investičního výzkumu ČSOB. Předtím působil v téže instituci, kde se zabýval hodnocením rizik zemí. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, kde získal i titul Ph.D.

Téma: Hyde Park s analytiky